خانه / کتاب های خارجی / آواز ملکه

آواز ملکه

به نقل از وبسایت انتشارات کتابسرای تندیس:
کتاب ملکه‌ی سرخ (Red Queen) اولین کتاب از مجموعه‌ی چهار جلدی به همین نام است که در فوریه‌ی ۲۰۱۵ چاپ شد. قرار است جلد دوم این مجموعه به نام شمشیر شیشه‌ای (Glass Sword) در فوریه‌ی ۲۰۱۶ چاپ شده و جلد سوم و چهارم که نام‌شان هنوز مشخص نشده است، به ترتیب در ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ چاپ شوند. همچنین دو نیم جلد نیز در مورد شخصیت‌های مهم این مجموعه در نظر گرفته شده‌اند که اولین آن به نام آواز ملکه (Queen Song) در سپتامبر ۲۰۱۵ چاپ شد و نیم جلد دوم به نام زخم‌های پولادین (Steel Scars) نیز قرار است در ژانویه‌ی ۲۰۱۶ چاپ شود.
در این نیم‌جلد می‌خوانیم که چطور ملکه کورین، همسر اول پادشاه تایبریاس، داستان زندگی‌اش را در دفترچه خاطراتی مخفی نگه‌داری می‌کند ــ وگرنه چطور می‌تواند مطمئن باشد که کسی از افکارش در برابر خودش استفاده نمی‌کند؟ در طی سال‌ها، کورین درباره‌ی آشنایی‌اش با ولیعهد، تولد شاهزاده‌ی جدید یعنی کال، و هر اتفاق دیگری که در زندگی سلطنتی‌اش می‌افتد در این دفترچه می‌نویسد.

انتشارات کتابسرای تندیس این کتاب فانتزی، پادآرمان‌شهری را در 80 صفحه و با قیمت 5۰۰۰ تومان منتشر خواهد کرد.
محمدصالح نورانی زاده  از اعضای فعال و  بسیار خوب وبسایت دریم رایز هستند. درصورت تمایل می توانید از طریق لینک زیر با مترجم این اثر در ارتباط باشید:

http://dreamrise.ir/forum/members/1901-dark-knight/

2 دیدگاه

  1. سلام . ممنون از ترجمه ی بی نظیرتان
    لطفا زودتر کتاب شمشیر شیشه‌ای و زخم پولادین هم نشر بدهید . بی صبرانه منتظرم

  2. سلام. واقعا از جلد اول و نیم جلد آواز ملکه لذت بردم. و ترجمه هم خیلی عالی بود. امیدوارم شمشیر شیشه ای هم زودتر چاپ بشه.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*