خانه / کتاب های خارجی / آرتمیس فاول و آخرین نگهبان، جلد آخر

آرتمیس فاول و آخرین نگهبان، جلد آخر

ترجمه فارسی آخرین جلد از مجموعه آرتمیس فاول با نام آرتمیس فاول و آخرین نگهبان منتشر شد .هشتمین و آخرین جلد مجموعه پرطرفدار آرتمیس فاول پس از حدود یک سال و نیم از انتشار نسخه اصلی به فارسی برگردانده شد .

مجموعه آرتمیس فاول نوشته نویسنده ایرلندی ، ا این کالفر است و درباره نوجوان باهوشی است که ثروت هنگفتی دارد و در راه برقراری ارتباط با دنیای زیرزمین با ماجراهای متفاوت و جالبی رو به رو می شود .
در پشت جلد این کتاب میخوانیم :
آیا این آخرین نبرد آرتمیس فاول خواهد بود؟ دشمن شماره*ی یک آرتمیس فاول، یعنی اپال کوبویی نقشه*ای طراحی کرده که هم آزادی*اش از زندان، تضمین شود و هم جهان انسان*ها و جن و پری*ها را نابود کند.
اگر آرتمیس جلویش را نگیرد این شرور بدجنبس، در قدم بعدی حیات انسان*های زمین را برای همیشه نابود خواهد کرد. برای شکست دادن این ارتش جنی و رهبر شیطان*صفت*شان، به هوش آرتمیس، شجاعت باتلر، مهارت هالی و ابزار فولی نیاز است. اما اگر تمام این*ها کافی نباشد پایان حیات روی زمین یا آرماگدون نزدیک خواهد بود.

تمامی هفت جلد قبلی این مجموعه با ترجمه خانم شیدا رنجبر و توسط نشر افق منتشر شده است .
آرتمیس فاول و آخرین نگهبان در ۴۰۸ صفحه و به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان با ترجمه شیدا رنجبر و توسط نشر افق راهی بازار کتاب شده است .

3 دیدگاه

  1. سلام
    من دانشجوی رشته مترجمی هستم و برای انجام یه تحقیقی دنبال کتابی می گردم که هم ترجمه چاپ شده اش تو بازار باشه و هم سایت یا وبلاگی به صورت اینترنتی اون داستان رو ترجمه کرده باشه. مجموعه ارتمیس فاول رو بهم معرفی کردن. می خواستم ازتون بپرسم که این کتاب این شرایط رو داره؟ و آیا می تونید کتاب دیگه ای هم با همین شرایط بهم معرفی کنید؟

    • بله این شرایط رو داره… کتاب های زیادی هستن… برای مثال سرزمین اشباح… یا مثلا پرسی جکسون… در کل بیشتر کتاب هایی که شهرتشون زیاد بوده در نت هم ترجمه شده.

  2. رمان خوبي بود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*