خانه / کتاب های خارجی / جادوگران صدف، جلد دوم موج نوردان

جادوگران صدف، جلد دوم موج نوردان

دومین جلد از مجموعه ی فانتزی موج نوردان منتشر شد.
دومین جلد از مجموعه ی موج نوردان با نام جادوگران صدف نوشته ی کای مایر به همت نشر ماهی منتشر شد.

مجموعه ی داستان موج نوردان درباره ی دختری به نام جودی است که بر اثر اتفاقاتی می تواند بر آب راه برود. او در هر قسمت از داستان با اتفاقات جالب و هیجان انگیزی رو به رو می شود.
در پشت جلد کتاب می خوانیم :
دیواره مه مثل حلقه ای محافظ، شهر «النیوم» را از چشم دنیا پنهان کرده است. اهالی این شهر شناور مرجانی، قرن ها «گرداب چرخنده» را در اسارت نگه داشته بودند تا اینکه زندانی می گریزد و به قدرتی جدید و وحشتناک تبدیل می شود…بعداز رسیدن لشکر «کلاباونرها» ماجرای پر فراز و فرودی در می گیرد؛ عبور از پل جادویی، رسیدن به دریای تاریکی، گذر از جنگلهای بکر و وحشی، جستجو در جزیره های دورافتاده و رویارویی با دزدان و آدمخواران و جادوگران. حالا چشم امید همه به «موج نوردان» است تا شهر «النیوم» و همه دنیا را نجات دهند. اگرچه «مونک» به همراه «جولی» در کتابخانه ی شهر برای مبارزه با گرداب آموزش می بینند اما جولی او را بزرگترین رقیب خودش به حساب می آورد و مبارزه بر سر «جادوی صدف ها» آغاز می شود.
جادوگران صدف نوشته ی کای مایر به ترجمه ی شهپر معرفت در ۲۹۶ صفحه و به قیمت ۱۳۰۰۰ تومان توسط نشر ماهی راهی بازار کتاب شده است. نشر ماهی ۳۰ صفحه ی ابتدایی کتاب را در اختیار علاقه مندان گذاشته است که می توانید آن را از اینجا دریافت کنید.

5 دیدگاه

 1. لینک دریافت ۳۰ صفحه اول ؟

 2. والا من فقط خبرشو زدم… لینک دانلودشو ندارم!

 3. خییییییییلی کتاب خوبیه
  من تو نمایشگاه کتاب سال 93 خریدم!
  هر دو جلدشو دارم ولی تو جلد دومش ی جوری پایان داره ک انگار یه جلد سومی هم وجود داره!
  در کل خیلی کتاب خوبیه!
  درضمن اسم دختره هم جولی هست ن جودی

 4. مجموعه سه جلدی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*