برترین مطلب این هفته ی سایت

تیم ترجمه دریم رایز: کتاب سایه خون آشام (جلد اول)

سوفیا کلیرمونت شب تولدش درون کابوسی کشیده می‌شود و نمی‌تواند بیدار شود. هنگامی که در یک عصر آرام کنار ساحل قدم می‌زند، با جانور رنگ پریده‌ی خطرناکی روبه رو می‌شود که عطش بسیاری به خون او دارد. او ربوده، و به جزیره‌ای برده می‌شود که تابش خورشید تا ابد در آن ممنوع است. جزیره‌ای که روی هیچ نقشه‌ای نیست و توسط قدرتمندترین محفل خون آشام‌ها اداره می‌شود. او در آنجا در قالب یک برده و گرفتار در غل و زنجیر بیدار می‌شود. زندگی سوفیا وقتی ترسناکتر می‌شود که از بین صدها دختر برای پیوستن به حرمسرای درک نوواک، شاهزاده‌ی تاریکی، انتخاب می‌شود. علی رغم اعتیاد نوواک به قدرت و تشنگی وسوسه برانگیزش برای خون او، سوفیا خیلی زود می‌فهمد که امن‌ترین مکان در جزیره خانه‌ی درک نواک است، و او برای اینکه حتی یک شب بیشتر زنده بماند، باید تمام سعیش را بکند تا نواک را به دست بیاورد. آیا سوفیا موفق می‌شود؟...یا او هم به سرنوشت بقیه‌ی دخترهایی دچار می‌شود که در دستان نواک اسیر شده بودند؟

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: داستان دورگه

1. ambrella آواتار ها
    ambrella
    Feb 2014
    9
    امتیازها
    96
    سطح
    1
    امتیازها: 96, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 46%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 54
    فعالیت کل: 16.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

داستان دورگه

با سلام
    این داستان رو زمانی که در سایت پایونیر عضو بودم شروع به نگارش کردم البته به کمک یکی از بچه های پایونیر ولی زمانی که میخواستیم شروع به نوشتن کنیم به خاطر مشکلات شخصی ایشون نتونستیم کار رو ادامه بدیم و ایشون از ادامه انصراف دادن چند وقتی این داستان در حال خاک خوردن بود ، روزی در حالی که داشتم دفتر چه ایده هام رو ورق میزدم به این داستان رسیدم و دیدم واقعا با اون همه وقتی که دو نفری روش گذاشتیم حیفه رها بشه و شروع کردم به نوشتن و خوشبختانه تونستم به سرعت به خاطر کارهای قبلی ایده پردازی داستان رو تموم کنم ولی دوباره داستان به زیر خروار ها خاک رفت و صدایی از خودش در نیاورد تا همین چند روز پیش که دیدمش و تصمیم گرفتم حد اقل به خاطر زحمت های اون دوست عزیز هم که شده بزارمش اینجا T تنها امیدوارم بتونم زحمت های اون دوست عزیز رو بی نتیجه نزارم !
    انشاا... که خوشتون بیاد

چند خطی در مورد این داستان:
    تا به حال در سایه ها حرکت کرده ای؟؟ در تاریکی شب چطور؟ ایا تا به حال تصور کردی که کسی یا کسانی در حال تماشای تو هستند ؟ اگر این احساس به شما دست داده بدون شک مانند من بدون وقفه بر می گردید و درون تاریکی را نگاه می کنید ،اما اغلب موارد چیزی آنجا نیست و شما این احساس را به حساب یک خیال ساده می گذارید، اما آیا حق با شماست یا کسانی در دنیایی نا دیدنی به نظاره شما و حرکات شما نشسته اند؟
    تمام عمر یک احساس داشتم ،چه زمانی که کودکی بودم و چه زمانی که یک نوجوان شدم و چه حالا، چه در خواب چه در بیداری چه در تاریکی چه در روشنایی، احساسم به من می گفت چشم هایی تمام مدت مرا نظاره می کنند ،حتی همین حالا که این مطلب را مینویسم شاید باور تان نشود اما احساس میکنم کسی در پشت سرم ایستاده و به جملاتی که من می نویسم چشم دوخته است، ترس بر من چیره شده میدانم اگر باز گردم چیزی را نخواهم دید اما آیا ندیدن دلیلی بر نبودن است؟ ایا ما انسانها تنها موجوداتی هستیم که در این جهان زندگی میکنیم؟

داستان دورگه
    نویسنده : امید مرادپور
    در حال باز نویسی از روی داستان اصلی

شماره فصل: تاریخ اپلود لینک اپلود
    فصل اول(غریبه) جمعه 26/6/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل دوم (هدیه ای عجیب) شنبه 27/6/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل سوم (خشم) یک شنبه 28/6/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل چهارم(مردان سیاه پوش) دوشنبه 29/6/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل پنجم(بازجویی) جمعه 2/7/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل ششم(مادر) یکشنبه 14/9/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل هفتم(سقوط) یکشنبه 14/9/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل هشتم (سرزمین عجایب) جمعه 19/9/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل نهم (آب و آتش) شنبه 20/9/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل ده (فرمانده) *جدید* چهارشنبه 1/10/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل یازده (آشنای غریب) *جدید* یک شنبه 4/10/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل دوازده( اولین نبرد) **جدید** جمعه 17/10/95 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

فصل سیزده(اسرار پنهان) *جدید* یکشنبه 26/10/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل چهارده(کابوس) *جدید* چهارشنبه 13/11/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فصل پانزده (امید)**جدید** شنبه 24/11/1395 [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    ویرایش توسط ambrella : 03-11-2017 در ساعت 12:50 PM
    سقف اسمان از ارزوهایم کوتاه تر است
    تشکرها بوفچه, narinn, melis, YangGuo, asura, Ali7, alonewolf, MIS_REIHANE, ali144, A.N.A و3 دیگر از این پست تشکر کرده اند
    #1 ارسال شده در تاريخ 12-09-2016 در ساعت 04:58 PM

2. MIS_REIHANE آواتار ها
    MIS_REIHANE
    Moderator
    Jun 2016
    abadan
    39
    امتیازها
    372
    سطح
    4
    امتیازها: 372, سطح: 4
    تمام شدن سطح: 22%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 78
    فعالیت کل: 25.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عالیه این داستان!معرکس!همه بخونین !بتون امتیاز میدم هرکس اینو زودتر تموم کرد :دی
    گاهی باید گذاشت زمین در تاریکی و سیاهی خود فرو رود...
    تا شاید کسی ظلمت ان را نبیند..
    r.n
    تشکرها A.N.A, mickajackie یا همون شادو, ambrella, alonewolf از این پست تشکر کرده اند
    #11 ارسال شده در تاريخ 02-19-2017 در ساعت 06:49 PM

3. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,657
    امتیازها
    28,895
    سطح
    52
    امتیازها: 28,895, سطح: 52
    تمام شدن سطح: 23%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 855
    فعالیت کل: 0%
    حالت من
    Gig
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 14 تاپیک
    داستان تموم شده یا هنوز ادامه داره؟
    #12 ارسال شده در تاريخ 02-19-2017 در ساعت 08:38 PM

4. MIS_REIHANE آواتار ها
    MIS_REIHANE
    Moderator
    Jun 2016
    abadan
    39
    امتیازها
    372
    سطح
    4
    امتیازها: 372, سطح: 4
    تمام شدن سطح: 22%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 78
    فعالیت کل: 25.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هنوز ادامه داره.البته نوینسده ی محترم چند روزیه غیبش زده.
    گاهی باید گذاشت زمین در تاریکی و سیاهی خود فرو رود...
    تا شاید کسی ظلمت ان را نبیند..
    r.n
    تشکرها narinn, ambrella, alonewolf از این پست تشکر کرده اند
    #13 ارسال شده در تاريخ 02-25-2017 در ساعت 12:41 AM

5. ambrella آواتار ها
    ambrella
    Feb 2014
    9
    امتیازها
    96
    سطح
    1
    امتیازها: 96, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 46%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 54
    فعالیت کل: 16.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    شرمنده که این مدت نبودم ولی داستان در جریانه تعطیلی نداره ریحانه خانم در جریان کامل هستن به خاطر مشکلاتی نتونستم فصل بدم ولی انشاا... توی چند روز اینده به محض تکمیل شدن ویرایش فصل های جدید سری دیگه فصل ها رو هم میزارم الان که دارم این متن و مینویسم داستان به 17 فصل رسیده
    سقف اسمان از ارزوهایم کوتاه تر است
    تشکرها MIS_REIHANE, A.N.A, alonewolf از این پست تشکر کرده اند
    #14 ارسال شده در تاريخ 03-10-2017 در ساعت 05:22 PM

6. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,657
    امتیازها
    28,895
    سطح
    52
    امتیازها: 28,895, سطح: 52
    تمام شدن سطح: 23%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 855
    فعالیت کل: 0%
    حالت من
    Gig
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 14 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ambrella [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    سلام
    شرمنده که این مدت نبودم ولی داستان در جریانه تعطیلی نداره ریحانه خانم در جریان کامل هستن به خاطر مشکلاتی نتونستم فصل بدم ولی انشاا... توی چند روز اینده به محض تکمیل شدن ویرایش فصل های جدید سری دیگه فصل ها رو هم میزارم الان که دارم این متن و مینویسم داستان به 17 فصل رسیده
    واقعاً؟ً!
    چه خوووب فکر کردم متوقف شده!!
    امیدوارم زودتر فضل های بعدی رو بزارین تو همین تعطیلاتی بشینیم بخونیمش روحمون تازه شه
    #15 ارسال شده در تاريخ 03-12-2017 در ساعت 11:13 PM

7. alonewolf آواتار ها
    alonewolf
    Jan 2015
    18
    امتیازها
    144
    سطح
    1
    امتیازها: 144, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 94%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 6
    فعالیت کل: 8.0%