برترین مطلب این هفته ی سایت

تیم ترجمه دریم رایز: کتاب سایه خون آشام (جلد اول)

سوفیا کلیرمونت شب تولدش درون کابوسی کشیده می‌شود و نمی‌تواند بیدار شود. هنگامی که در یک عصر آرام کنار ساحل قدم می‌زند، با جانور رنگ پریده‌ی خطرناکی روبه رو می‌شود که عطش بسیاری به خون او دارد. او ربوده، و به جزیره‌ای برده می‌شود که تابش خورشید تا ابد در آن ممنوع است. جزیره‌ای که روی هیچ نقشه‌ای نیست و توسط قدرتمندترین محفل خون آشام‌ها اداره می‌شود. او در آنجا در قالب یک برده و گرفتار در غل و زنجیر بیدار می‌شود. زندگی سوفیا وقتی ترسناکتر می‌شود که از بین صدها دختر برای پیوستن به حرمسرای درک نوواک، شاهزاده‌ی تاریکی، انتخاب می‌شود. علی رغم اعتیاد نوواک به قدرت و تشنگی وسوسه برانگیزش برای خون او، سوفیا خیلی زود می‌فهمد که امن‌ترین مکان در جزیره خانه‌ی درک نواک است، و او برای اینکه حتی یک شب بیشتر زنده بماند، باید تمام سعیش را بکند تا نواک را به دست بیاورد. آیا سوفیا موفق می‌شود؟...یا او هم به سرنوشت بقیه‌ی دخترهایی دچار می‌شود که در دستان نواک اسیر شده بودند؟

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پروژه تایپی مشترک از دریم رایز و بوک پیج: شوالیه های بدنام (عیدی)

1. haniyeh آواتار ها
    haniyeh

May 2012
    neverland
    1,056
    امتیازها
    11,590
    سطح
    32
    امتیازها: 11,590, سطح: 32
    تمام شدن سطح: 49%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 360
    فعالیت کل: 0%
    حالت من
    khabalood
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 15 تاپیک

پروژه تایپی مشترک از دریم رایز و بوک پیج: شوالیه های بدنام (عیدی)

نام کتاب: شوالیه های بدنام
    نویسنده: دیوید گمل
    مترجم: طاهره صدیقیان
    تعداد صفحات: 352

در مورد کتاب:
    در آغاز داستان با برده ای جوان به نام لاگ آشنا می شیم که دارای استعداد بزرگ جادویی است و در خواب شاهد باز شدن دروازه های خالی از سکنه بین جهان توسط اولاتار جادوگر و عبورشوالیه های افسانه ای گابالا به درون دروازه خالی از سکنه دنیای دیگر، به قصد نابودکردن همیشگی شر و شکست شیطان هست اما مانانان شوالیه ترسو پا به درون دروازه نمی زاره در حالیکه اولاتار از این موضوع خبری نداره , شش سال می گذره و خبری از شوالیه های گابالا نمی شه اما ...

درباره نویسنده:
    دیوید گمل (به انگلیسی: David Gemmell) نویسندهٔ فانتزی انگلیسی الاصل، در سال ۱۹۴۸ در لندن غربی متولد شد. دوران کوتاه تحصیل او در سن شانزده سالگی، بواسطه ی تاسیس یک سندیکای قمار با اخراج او از مدرسه به پایان رسید. بعد از ترک تحصیل، گمل بعنوان کارگر روزمزد در طول روز و بعنوان مامور نگهبان در کلوب های شبانه ی سوهو در طول شب، به گذران زندگی خود پرداخت. همچنین بعنوان یک روزنامه نگار آزاد برای روزنامه هایی چون «دیلی میرور» و «دیلی نیوز» مقاله می نوشت.
    در سال ۱۹۸۴، اولین رمان فانتزی او با عنوان «افسانه» منتشر شد. با چاپ «پادشاه پشت دروازه» در ۱۹۸۵ و "Waylander" در ۱۹۸۶، او موفق شد روزنامه نگاری را کنار گذاشته و به عنوان نویسنده تمام وقت مشغول شود.
    در ۲۸ ژولای ۲۰۰۶، دو هفته بعد از عمل بای پس قلب، دیوید گمل بر اثر انسداد شرایین درگذشت. او به شدت سیگار می کشید و خودش اعتقاد داشت کنار گذاشتن سیگار، روی توانایی نویسندگی اش اثر منفی می گذارد. او کمی بعد از چاپ دومین قسمت از سری «تروی» (Troy) با نام «ارباب کمان نقره ای» (Lord of the silver bow) درگذشت. همسرش استلا امید دارد این مجموعه را توسط هفتاد هزار کلمه ای که توسط گمل باقیمانده و طرح هایی کلی که قبلا برای او توضیح داده، به انتها برساند.

با سلام.
    می دونم که برای عیدی دادن دیره... خیلی دیره... :دی من می خواستم این پروژه رو توی عید بدم اما خب هم سر من هم ممد شلوغ بود. بعدش هم سایت خراب شد. سایت هم که درست شد من مسابقه داشتم نمی تونستم فعالیتی تو سایت داشته باشم. خلاصه اینطور شد که کار تایپ رو الان بدم.
    برای همین اول از همه از همکار عزیزم ازش تشکر می کنم که غرغرهای من رو تحمل کرد. هر کس دیگه ای بود فرار می کرد. ممنون ممد جانم. @[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    خب این هم از پروژه ی مشترک بین دریم رایز و بوک پیج که بهتون تقدیم می کنیم. این عیدی ما به شماست. سال نوی شما مبارک.

+[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

+تایپیست هایی که تو این دور از طرف دریم رایز تو این تایپ شرکت کردن، دو تایپیست خیلی فعالمون هستن. ممنونم از @[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] @[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    این بار خیلی بهشون کار تایپ دادم. خودم دلم براشون سوخت.
    +تایپیست هایی که تو این دور از طرف سایت بوک پیج شرکت کردن،
    Blackmarauder، geralt هستن.
    متشکرم ازشون.
    +ممنون از ممد که کارو بازبینی کرد. بالاخره یه دور مجبور نیستم خودم بازبینی کنم. الان خرذوقم می دونید؟
    +و ممنون از سینا فتحی @[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] عزیز بابت صفحه آرایی.
    +خب امیدوارم از خوندن این کتاب لذت ببرین.
    #1 ارسال شده در تاريخ 04-11-2016 در ساعت 01:45 PM

2. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,634
    امتیازها
    28,943
    سطح
    52
    امتیازها: 28,943, سطح: 52