کاربران برچسب زده شده

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81415161718
نمایش نتایج: از 171 به 173 از 173

موضوع: روح آتش (شمشیر حقیقت) ترجمه بررسی و نقد (فصل شش)

1. asura آواتار ها
    asura
    مدیر ترجمه
    Aug 2011
    914
    امتیازها
    19,983
    سطح
    43
    امتیازها: 19,983, سطح: 43
    تمام شدن سطح: 15%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 767
    فعالیت کل: 42.0%
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 23 تاپیک

روح آتش (شمشیر حقیقت) ترجمه بررسی و نقد (فصل شش)

روح آتش (شمشیر حقیقت)
    اثری از تری گودکایند

مجموعه شمشیر حقیقت
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

جلد چهارم خرید از فروشگاه گودلایف

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] فصل ۷ فصل ۸ فصل ۹ فصل ۱۰
    فصل ۱۱ فصل ۱۲ فصل ۱۳ فصل ۱۴ فصل ۱۵ فصل ۱۶ فصل ۱۷ فصل ۱۸ فصل ۱۹ فصل ۲۰
    فصل ۲۱ فصل ۲۲ فصل ۲۳ فصل ۲۴ فصل ۲۵ فصل ۲۶ فصل ۲۷ فصل ۲۸ فصل ۲۹ فصل ۳۰
    فصل ۳۱ فصل ۳۲ فصل ۳۳ فصل ۳۴ فصل ۳۵ فصل ۳۶ فصل ۳۷ فصل ۳۸ فصل ۳۹ فصل ۴۰
    فصل ۴۱ فصل ۴۲ فصل ۴۳ فصل ۴۴ فصل ۴۵ فصل ۴۶ فصل ۴۷ فصل ۴۸ فصل ۴۹ فصل ۵۰
    فصل ۵۱ فصل ۵۲ فصل ۵۳ فصل ۵۴ فصل ۵۵ فصل ۵۶ فصل ۵۷ فصل ۵۸ فصل ۵۹ فصل ۶۰
    فصل ۶۱ فصل ۶۲ فصل ۶۳ فصل ۶۴ فصل ۶۵ فصل ۶۶ فصل ۶۷ فصل ۶۸ فصل ۶۹ فصل ۷۰

ویرایش توسط asura : 01-20-2018 در ساعت 10:43 PM
    Think of how stupid the average person is, and then realize half of them are stupider than that.
    در این درگه که گه گه کُه، کَه و کَه کُه شود ناگه مشو غِرَّه به امروزت که از فردا نِه ای آگه!

تشکرها H.A.M.I.D _ICE, haniyeh, zareb, الین, k-pax, Uranos, alfa_a_h, NATASHA, Night_Hunter76, eldestorick و18 دیگر از این پست تشکر کرده اند
    #1 ارسال شده در تاريخ 01-15-2015 در ساعت 04:50 PM

2. r.bolookat آواتار ها
    r.bolookat
    Dec 2011
    7
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    امتیازها: 12, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 23%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 38
    فعالیت کل: 0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط asura [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    منظورتون کدوم سایت هست. بگید تا باهاشون صحبت کنم ببینم چطوریاست.
    دم های خروسی وجود نداره اگر من میگم صبر کنید دلیل داره.
    همونطور که دیدید این فصول در عرض مدت کوتاهی عرضه شدن بقیش هم قابلیت عرضه به همین شکل دارن.
    در ضمن ما کتاب مگنوس یک و دو رو در طول سالیان گذشته عرضه کردیم.
    بله مشخص هست که دلیل داره و اون هم تمسخر قرار دادن شعور خواننده هاست
    ببخشید که تند میرم ولی این چندمین بار هست تو این چند سال که این جمله رو از شما شنیدم
    وگرنه همینطور که گفتید اگر تو کمتر از یک هفته این فصل هارو دادید چرا تو سه سال این کتاب تکمیل نشده؟
    #171 ارسال شده در تاريخ 03-18-2018 در ساعت 01:43 AM

3. asura آواتار ها
    asura
    مدیر ترجمه
    Aug 2011
    914
    امتیازها
    19,983
    سطح
    43
    امتیازها: 19,983, سطح: 43
    تمام شدن سطح: 15%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 767
    فعالیت کل: 42.0%
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 23 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط r.bolookat [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    بله مشخص هست که دلیل داره و اون هم تمسخر قرار دادن شعور خواننده هاست
    ببخشید که تند میرم ولی این چندمین بار هست تو این چند سال که این جمله رو از شما شنیدم
    وگرنه همینطور که گفتید اگر تو کمتر از یک هفته این فصل هارو دادید چرا تو سه سال این کتاب تکمیل نشده؟
    هر بار اتفاقی که افتاد فرق میکرد. اما دلیل اصلی منتظر یه سرمایه و مجوزی بودم که در دسترسم قرار بگیره که خوشبختانه مسیر هموار شد.
    البته هنوز در اختیارم نیست ولی خوب میتونم جلو برم تا بگیرمش.
    من هیچوقت قصد توهین به کسی رو نداشتم و دنبال کردن این مساله هم به دلیل علاقه ذاتی خودم هست
    در ضمن اگر کم جواب میدم چون تکرار کردنشون کمی آزاردهنده است برام.
    Think of how stupid the average person is, and then realize half of them are stupider than that.
    در این درگه که گه گه کُه، کَه و کَه کُه شود ناگه مشو غِرَّه به امروزت که از فردا نِه ای آگه!

تشکرها perrcy از این پست تشکر کرده اند
    #172 ارسال شده در تاريخ 03-18-2018 در ساعت 09:31 AM

4. hopinoz آواتار ها
    hopinoz
    Jul 2013
    15
    امتیازها
    96
    سطح
    1
    امتیازها: 96, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 46%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 54
    فعالیت کل: 16.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    پدرام جان عزیزم الان تو یه تاریخ بما بگو که تو مجوز و سرمایتو میگیری و ما می تونیم ادامه شمشیر حقیقت رو بخونیم ؟!
    خدایی من قبلنا خیلی کتاب می خوندم الان سه ساله ی فایل از سایتتون دانلود نکردم . حتی اهمیت نمیدم چی هستن کتابایی ک ترجمه شدن بنظرم وقتی هم ک براشون گذاشته شده حروم شده .
    ببین شما وقتی ترجمه رو از ی سایت دیگه گرفتین متعهد شدین ک اینو تموم کنین شمشیر حقیقت 12 کتابه 24 تاس هر چند تا که هست رو تا وقتی خواننده داره باید ادامه بدین . نمی تونین هم ممنون ک تا الان پیش اومدین بزنین کنار . ولی اگه می تونی و انجام نمی دی و نمی زاری بقیه هم انجام بدن خیلی هنره خدایی... داداش مراقب باش چیکار میکنی من بشخصه هفت هشت نفر رو میشناسم ک کلا از ساییتون متنفر شدن بابت این قضیه. جامعه کتاب خون ایران زیاد بزرگ نیستا . فردا همین کتابو چاپ کنی یکیشون میاد ی اسکن میکنه همه کتابو رایگان میزاره تو نت بیشتر از دو تا فروش نداری این اصلا خوب نیست. من بشخصه احساس میکنم دارم مسخره میشم میام اینجا وقتمو حروم میکنم پیام میدم و میدونمم اتفاقی نمی افته . ولی داداش این روش کار شما ب جایی نمی رسه . یادمه قدیما هر فصلی پونصد ششصد تا دان داشت اونم پولیش الان همین فصولی ک گذاشتی ب صد تا هم نمیرسن . وقتی تنور داغه نون میچسبه ن دو سال بعدش عزیز
    تشکرها r.bolookat از این پست تشکر کرده اند
    #173 ارسال شده در تاريخ 04-12-2018 در ساعت 02:45 PM

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81415161718