برترین مطلب این هفته ی سایت

تیم ترجمه دریم رایز: کتاب سایه خون آشام (جلد اول)

سوفیا کلیرمونت شب تولدش درون کابوسی کشیده می‌شود و نمی‌تواند بیدار شود. هنگامی که در یک عصر آرام کنار ساحل قدم می‌زند، با جانور رنگ پریده‌ی خطرناکی روبه رو می‌شود که عطش بسیاری به خون او دارد. او ربوده، و به جزیره‌ای برده می‌شود که تابش خورشید تا ابد در آن ممنوع است. جزیره‌ای که روی هیچ نقشه‌ای نیست و توسط قدرتمندترین محفل خون آشام‌ها اداره می‌شود. او در آنجا در قالب یک برده و گرفتار در غل و زنجیر بیدار می‌شود. زندگی سوفیا وقتی ترسناکتر می‌شود که از بین صدها دختر برای پیوستن به حرمسرای درک نوواک، شاهزاده‌ی تاریکی، انتخاب می‌شود. علی رغم اعتیاد نوواک به قدرت و تشنگی وسوسه برانگیزش برای خون او، سوفیا خیلی زود می‌فهمد که امن‌ترین مکان در جزیره خانه‌ی درک نواک است، و او برای اینکه حتی یک شب بیشتر زنده بماند، باید تمام سعیش را بکند تا نواک را به دست بیاورد. آیا سوفیا موفق می‌شود؟...یا او هم به سرنوشت بقیه‌ی دخترهایی دچار می‌شود که در دستان نواک اسیر شده بودند؟

کاربران برچسب زده شده

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41011121314
نمایش نتایج: از 131 به 134 از 134

موضوع: روح آتش (شمشیر حقیقت) ترجمه بررسی و نقد (فصل دو)

1. asura آواتار ها
    asura

مدیر ترجمه
    Aug 2011
    886
    امتیازها
    19,983
    سطح
    43
    امتیازها: 19,983, سطح: 43
    تمام شدن سطح: 15%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 767
    فعالیت کل: 42.0%
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 22 تاپیک

روح آتش (شمشیر حقیقت) ترجمه بررسی و نقد (فصل دو)

روح آتش (شمشیر حقیقت)
    اثری از تری گودکایند

مجموعه شمشیر حقیقت
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

جلد چهارم خرید از فروشگاه گودلایف

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] فصل ۳ فصل ۴ فصل ۵ فصل ۶ فصل ۷ فصل ۸ فصل ۹ فصل ۱۰
    فصل ۱۱ فصل ۱۲ فصل ۱۳ فصل ۱۴ فصل ۱۵ فصل ۱۶ فصل ۱۷ فصل ۱۸ فصل ۱۹ فصل ۲۰
    فصل ۲۱ فصل ۲۲ فصل ۲۳ فصل ۲۴ فصل ۲۵ فصل ۲۶ فصل ۲۷ فصل ۲۸ فصل ۲۹ فصل ۳۰
    فصل ۳۱ فصل ۳۲ فصل ۳۳ فصل ۳۴ فصل ۳۵ فصل ۳۶ فصل ۳۷ فصل ۳۸ فصل ۳۹ فصل ۴۰
    فصل ۴۱ فصل ۴۲ فصل ۴۳ فصل ۴۴ فصل ۴۵ فصل ۴۶ فصل ۴۷ فصل ۴۸ فصل ۴۹ فصل ۵۰
    فصل ۵۱ فصل ۵۲ فصل ۵۳ فصل ۵۴ فصل ۵۵ فصل ۵۶ فصل ۵۷ فصل ۵۸ فصل ۵۹ فصل ۶۰
    فصل ۶۱ فصل ۶۲ فصل ۶۳ فصل ۶۴ فصل ۶۵ فصل ۶۶ فصل ۶۷ فصل ۶۸ فصل ۶۹ فصل ۷۰

ویرایش توسط asura : 01-03-2017 در ساعت 11:10 AM
    Think of how stupid the average person is, and then realize half of them are stupider than that.
    در این درگه که گه گه کُه، کَه و کَه کُه شود ناگه مشو غِرَّه به امروزت که از فردا نِه ای آگه!

تشکرها H.A.M.I.D _ICE, haniyeh, zareb, الین, k-pax, Uranos, alfa_a_h, NATASHA, Night_Hunter76, eldestorick و15 دیگر از این پست تشکر کرده اند
    #1 ارسال شده در تاريخ 01-15-2015 در ساعت 04:50 PM

2. hopinoz آواتار ها
    hopinoz
    Jul 2013
    8
    امتیازها
    96
    سطح
    1
    امتیازها: 96, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 46%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 54
    فعالیت کل: 16.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط asura [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    کتاب قطعا تموم میشه و ادامه پیدا میکنه. من دلایل خاص خودم رو داشتم که ندادم به دلایل مدیریتی. اگه یه موقع باعث ناراحتیتون شده عذر میخوام. اما منتظر یه چیز ی هستم تا بعدش شروع کنم.

پدرام به جوونیت رحم کن و به این دسته فالورای دیونت بگو مشکل چیه شاید کمکی کردیم همه ما بیکاریم . فقط نگو منتظر فرج اقا امام زمانی که کمکی از دستمون برنمیاد
    تشکرها hiva از این پست تشکر کرده اند
    #131 ارسال شده در تاريخ 07-17-2017 در ساعت 01:28 PM

3. RAD13 آواتار ها
    RAD13
    Jul 2017
    14
    امتیازها
    1
    سطح
    1
    امتیازها: 1, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 1
    فعالیت کل: 0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    اول اینکه خیلی به مترجم سخت نگیرید چون مترجما کار سخنی دارن و حتی ناتموم گذشتن یه کتاب هم میتونه دلایل موجه زیادی داشته باشه ؟
    دو اینکه هنوز هم کسی خواهان این کتاب هست و منتظره ک ترجمه بشه یا نه ؟
    و در آخر کسی این سری رو تا آخر خونده ؟ من کامل خوندم و خیلی خیلی دوست دارم که یکیو پیدا کنم که درموردش با هم صحبت کنیم چون بعضی جاهاش رو درست نفهمیدم ...
    #132 ارسال شده در تاريخ 07-29-2017 در ساعت 04:27 AM

4. ambrella آواتار ها
    ambrella
    Feb 2014
    23
    امتیازها
    180
    سطح
    2
    امتیازها: 180, سطح: 2
    تمام شدن سطح: 30%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 70
    فعالیت کل: 16.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    این واقعا جلد 5 شمشیر حقیقته؟
    باورم نشد ادامه داره ترجمه یا متوقف شده یا کنسل شده یا کلا بی خیالی و اینا کدوم؟؟؟؟
    من با اینکه جلد قبل رو نخوندم اما از اینکه این جلد رایگان داره ارائه میشه خیلی خوشحال شدم ایشااا... که قلمتون سریعتر از همیشه و با موفقیت باشه
    یا علیی منتظرم

پ.ن: اااا این پست ککه مال پارسال پیارساله چی شد اینم کنسل شد؟؟؟
    سقف اسمان از ارزوهایم کوتاه تر است
    #133 ارسال شده در تاريخ 07-29-2017 در ساعت 02:43 PM

5. RAD13 آواتار ها
    RAD13
    Jul 2017
    14
    امتیازها
    1
    سطح
    1
    امتیازها: 1, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 1
    فعالیت کل: 0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فک کنم دو فصلش ترجمه شده و فعلا متوقفه ولی فک کنم بعد کلا بیاد و پولی هم باشه مثل جلد قبل
    #134 ارسال شده در تاريخ 07-30-2017 در ساعت 04:34 AM

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41011121314