کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواب

1. shahpotter آواتار ها
    shahpotter
    مدیر تالار
    Apr 2008
    همین طرفا
    1,426
    امتیازها
    21,518
    سطح
    44
    امتیازها: 21,518, سطح: 44
    تمام شدن سطح: 86%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 132
    فعالیت کل: 0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

خواب

خواب که باشي همه رو خواب مي بيني. مثل همين الآن من. خوابم.
    نور از جلو چشمام پر مي زنه و مي پره به خورشيد مي رسه. نور از چشمات پر زده بود. من دارم پرنده مي شم تا بپّرم، بپّرم نورو بگيرم. يا شايد نور بگيرتم.
    دلم نمياد حتي دست بزنم تو آبو و عکستو تميز کنم.ستاره ها توي اين موجاي کوچولوي کنارت، هي بالا پايين مي پرن و تو اون وسط فقط عشوه مي ريزي. چشمه اگه تميز باشه، چشمام سفيديه روي ماهتو بهتر مي بينه، تو هم منو بهتر مي بيني؟
    سرت خم مي شه و باز راسته راست واميستي. باد هي من و امثال منو به چپ و راست مي کوبونه ولي تو، همونجا واستادي. اون قده لطيفي که برگا دورتو گرفتن. توي اين خزون و اين تصويره خاکي، تنها اميد به سوزونده نشدنه اين عکس، لپاي سرخ توئه. چشمات جادو مي کنن. چشمات جادوت مي شن.
    همه جا سياست و فقط صدا مياد. همه جور صدايي، صداي پچ پچ پنجره و گلاي رو طاقچه، صداي قل قل قليون، صداي گل آتيش، صداي مرموز سماور، صداي گلاي قالي. يکي پنجره رو باز مي کنه. صداها دور و دور تر مي شن و دور تر مي شن تا مي رسن به اون دور ترين صدا که به تن نتاي موسيقي طعنه مي زنه و مثله آزاد ترين نسيم بهاري، مي رقصي و همه جا مي پيچي و مياي. صدات مياد، ولي مي بينمت که مياي.
    هنوز پاي چپ و راستمو نمي تونم تشخيص بدم. گاز که مي دم، همه ش ترمز مي گيرم. راهنما هم که مي زنم، يا برف پاکنا سرم جيغ مي کشن و يا بوق هي غر مي زنه. لاستيکام صاف شدن. رادياتورم... ديگه تهش بود؛ فقط اسمه " رادياتورو " رو بلدم. کاش مي شد يبار با هم گاز بديم ببينم من بالاخره من بجر واستادن، مي تونم تکونم مي کتونم بخورم؟! دست کم مي شه من واستم تو بري؟! تو برسي انگار دنيا رسيده، وقتشه که بکنيش و بخوريش که شيرينه شيرين شده.
    مرغ همسايه ما تخم هاش دو زرده است. يکي از معلمامون مي گفت دو تا تخم مرغ توي علم تغذيه واحد حساب مي شه. هنوزم نمي فهمم چي مي گفت. ولي اينو مي دونم که تخم مرغاي همسايه ما، هر يه دونه ش يه واحد حساب مي شه. تازه واسه بچه زير يه سال سفيده تخم مرغ خوب نيست، پس اين تخم مرغا واسه امثال منم بهترن. تو رو ولي اگه بخواي بگيم، هر يه آدم يه واحد حساب مي شه؛ اصن بگيم دو تا حساب مي شه تا گيج نشيم. من بلد نيستم ازينا. من مي دونم تو يا واحد نداري يا واحدات از 20 و 30 بيشتره. از 200 تا 400 تا هم بيشتره. حتي از واحدايي که خانم دکترم پاس کرده بيشتره. تو رو بايد بهت به اندازه ي حد ايکس به توان دو، سه ، چهار يا هر چي، توي مثبت بي نهايت واحد بدن. قدر مطلقم بذاري جاي تواناش جواب مي ده. به منم بيشتر مياد.
    کوچه که تنگ باشه، عروس هم قشنگ مي شه. من عروساي قشنگ رو دوس دارم. ولي دلم نمي خواد باهاشون عروسي کنم. من دلم مي خواد با تو عروسي کنم، چه کوچه تنگ باشه چه آزاد راه پر ترافيک تهران کرج، دلم ميخواد ماچت کنم و بعدش... بيارين نقل و نبات ... بادا بادا مبارک بادا ...
    خواب که نباشي همه ي اين ها را پاک مي کني و بعد با خيال راحت، مي خوابي.
    تاکسی می رود
    تو می روی

این رفتن نیست
    کشیدن است

و
    اصطکاک
    در این تابستان داغ
    تشکرها luna, irina, haniyeh, volkan1, Ali-H, TaLiS, FaTiMaH, (NoT), niluphar755 از این پست تشکر کرده اند
    #1 ارسال شده در تاريخ 02-02-2014 در ساعت 09:26 AM

2. TaLiS آواتار ها
    TaLiS
    Jun 2010
    at moment
    1,918
    حالت من
    Amou
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    صحیح .... عالی بود
    اما کلا یعنی چی ؟ شایان یادت رفت موضوع تاپیکو بزنی
    راستش منو یاد مواد مخدر و توهم و دراگ و اینا میندازه
    اگه میزنی پایتم
    * زیر این آسمون هر کی ضعیفه جاش تو قلبمه *
    تشکرها shahpotter, haniyeh, (NoT) از این پست تشکر کرده اند
    #2 ارسال شده در تاريخ 02-02-2014 در ساعت 01:37 PM

3. volkan1 آواتار ها
    volkan1
    Aug 2011
    یک کوچه مانده به...
    285
    امتیازها
    4,828
    سطح
    20
    امتیازها: 4,828, سطح: 20
    تمام شدن سطح: 45%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 222
    فعالیت کل: 8.0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خواب جالبی دیده بودیا
    من از قسمت نور و صداها خیلی خوشم اومد
    آخرشم که خوب تموم شد
    متن جالبی بود
    موفق باشی
    نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت ...

مورچه دوباره دانه را بر دوشش گذاشت و به خـدا گفت :

گاهی یادم می رود که هستی؛ کاش بیشتر نسیم می وزید ...
    تشکرها haniyeh, shahpotter از این پست تشکر کرده اند
    #3 ارسال شده در تاريخ 02-03-2014 در ساعت 10:27 PM

4. fsohrabiii آواتار ها
    fsohrabiii
    Jan 2018
    1
    امتیازها
    1
    سطح
    1
    امتیازها: 1, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 1