کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 31 از 31

موضوع: [◗▩◖] ترجمه رایگان کتاب Divergent / بهترین فانتزی 2011

1. Joey Tribbiani آواتار ها
    Joey Tribbiani
    Aug 2012
    5
    امتیازها
    60
    سطح
    1
    امتیازها: 60, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 10%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 90
    فعالیت کل: 0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

[◗▩◖] ترجمه رایگان کتاب Divergent / بهترین فانتزی 2011

88888888888888888888888888888888888888888888888888 888888888888888888888
    سلام به همه ی دوستان.
    با ترجمه ی کتاب Divergent در خدمتتون هستم. توی این تاپیک توضیح میدم که این کتاب کلا جریانش چیه و چرا انتخابش کردم و در آخر هم لینک دانلود فصول ابتدایی رو که ترجمه کردم قرار مییدم. با من همراه باشید!

چرا Divergent*؟

اولین باری که من با ناهمتا آشنا شدم همین چند ماه پیش بود، زمانی که در جامعه ی بزرگ کتابخوانی goodreads به عنوان بهترین کتاب سال 2011 و همچنین بهترین کتاب نوجوانان در سال 2011 انتخاب شد. جالبه بدونید که جایزه ی بهترین کتاب فانتزی هم به A Dance With Dragons (کتاب پنجم سری نغمه ای از یخ و آتش رسید.)
    بعد از اون روز چند جای دیگه هم اخبار موفقیت های کسب شده توسط این کتاب رو دیدم و کنجکاو شدم که بخونمش و باید بگم از اون کتاب هایی بود که از لحظه ای که برداشتمش و شروع به خوندن کردم یکسره و بدون توقف تا آخرش رفتم. اون زمان بین دو تا کتاب که داشتم می خوندم، (ناهمتا و the Name of the Wind) دودل بودم که کدومش رو انتخاب کنم، ولی ناهمتا رو انتخاب کردم چون روندش تندتر و دوست داشتنی تره و سبکش طرفدارای بیشتری داره. خودم هم علاقه ی بیشتری به سبکش دارم. البته اگه فرصتی بود نامِ باد رو هم در آینده ترجمه خواهم کرد

این کتاب رو انتخاب کردم چون کتاب آینده داریه و 100% جایگزینی برای سری های هری پاتر، گرگ و میش و Hunger Games خواهد شد. فیلم این سری هم رسما تایید شده و قراره سال 2015 ساخته بشه.

داستان ناهمتا

داستان ناهمتا در زمان آینده و در یک تجسم دیستوپیایی* از شهر شیکاگو اتفاق می افته، شیکاگویی که با شیکاگوی زمان حال تفاوت هایی اساسی داره. دنیا دچار تحولات عظیمی شده و حکومت ها از پایه تغییر کرده. آدم ها برای ادامه ی زندگی خودشون 5 راه پیش رو دارن، انتخاب یکی از فرقه های پنجگانه. هر فرقه نشانگر یکی از خصوصیات انسان هاست و اعضای خودش رو به شکل متفاوتی نسبت به سایر فرقه ها تربیت می کنه.

این فرقه ها ابنگیشن (فداکار)، امیتی (صلح طلب)، کندور (صادق)، دانتلس (شجاع) و ارودایت (دانا) نام دارن. هرکسی که به سن شونزده سالگی برسه باید در مراسم انتخاب فرقه شرکت کنه و فرقه ی خودش رو انتخاب کنه. با این کار نشون میده که در آینده می خواد چجور آدمی بشه و چجوری بزرگ بشه و در آینده چه شغلی رو انتخاب کنه. این شخص می تونه فرقه ی که توش به دنیا اومده رو انتخاب کنه و درکنار خانوادش بمونه، یا اینکه یک فرقه ی دیگه انتخاب کنه و از خانوادش جدا بشه.

این انتخاب برای بئاتریس پرایر، انتخابی بین موندن درکنار خوانوادش و جدا شدن از اونها و رفتن به دنبال آرزوهاشه. اما بئاتریس با بقیه ی ورودی یا یه فرقی داره، یه فرق اساسی. اون یک ناهمتاست! این ویژگی درونی بئاتریس میتونه تمام زندگی خودش و اطرافیانش رو تحت الشعاع قرار بده و حتی می تونه خطرناک باشه.

بئاتریس، دختری که تا حالا همبرگر نخورده!

زاویه ی دید این داستان اول شخص هست و بئاتریس پرایر، یک دختر شونزده ساله ی لاغر و موطلایی این داستان رو روایت می کنه. کسی که توی یک محیط بسته بزرگ شده. توی فرقه ای که بئاتریس در اون بزرگ شده، حتی داشتن آینه هم در خونه ها مجاز نیست. افراد این فرقه فقط از غذاهای کنسروشده و منجمد استفاده می کنن و تازه اینها بخش کوچیکی از محدودیت هاشونه.
    بئاتریس حالا در آستانه ی قدم گذاشتن به یه دنیای خیلی بزرگتره. اون به مرور زمان در مسیر داستان کامل میشه و چیزهای زیادی رو یاد می گیره. حتی به این نتیجه می رسه که خیلی از عقاید و تصوراتش از دنیا اشتباه بوده و دنیا به همون سادگی که قبلا تصور می کرد نیست.

دانلود فصل های ترجمه شده

تا حالا 5 فصل ابتدایی رو ترجمه کردم که میتونید از طریق لینک های پایین، 5 فصل رو به صورت یکجا دانلود کنید. بقیه ی فصل ها هم به مرور زمان ترجمه میشه و در تاپیک مخصوص قرار داده میشه.

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید][مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید][مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    دانلود فـصـل های 1 تا 5 (ترجمه ی فارسی)

برای دانلود هر فرمت روی تصویر آن کلیک کنید.
    |
    |
    |
    PDF برای مشاهده در کامپیوتر و موبایل های جدید
    Jar برای مشاهده در موبایل های Java
    apk برای مشاهده در موبایل های اندروید
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

88888888888888888888888888888888888888888
    نام کتاب: Divergent
    (جلد اول سه گانه ی Divergent) ....

امتیاز Goodreads:

[*] Divergent:
    ناهمتا، متفاوت، ناهمسان، ناساز، ضد

[*] دیستوپیا:
    ویران شهر، مخالف اتوپیا (آرمانشهر)

Foxit Reader 5.3.1 En
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    برای نمایش بهینه ی فایل های PDF از نسخه ی نهایی برنامه ی
    Foxit Reader استفاده کنید.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    »
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

ساخت فیلم Divergent برای سال 2015 تایید شده.

ورونیکا راث، نویسنده ی 24 ساله

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

تشکرها E.N.M, T.R. Knight, heroofiran, armaneiran, اسطوره, serena, Javid, Star Princess, Führer, h_p و28 دیگر از این پست تشکر کرده اند
    #1 ارسال شده در تاريخ 08-22-2012 در ساعت 04:59 PM

2. mahsa1397 آواتار ها
    mahsa1397
    Apr 2018
    1
    امتیازها
    1
    سطح
    1
    امتیازها: 1, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 1
    فعالیت کل: 0%