نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ..+کتابخونه ی کوچیک آنا +..

1. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,648

..+کتابخونه ی کوچیک آنا +..

کتاب هایی که تا اینجا خوندم که هیچ! کتاب ها و رمان هایی که از این به بعد میخونم رو میزارم اینجا

هملت شکسپیر
    دختر پرتقال
    انجیل های من
    حبابی در سراب
    بابا لنگ دراز
    خشم و سکوت
    ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد پائولو کوئیلو
    صبحانه در تیفانی
    برای N میناتو کانائه
    طریقه بسمل شدن دولت آبادی

خدمتکار و پروفسور یوکو اوگوا
    جاسوس پائولو کوئیلو
    مسخ کافکا
    13 دلیل برای اینکه... جی اشر
    قلعه حیوانات جورج اورول
    پیرمرد و دریا ارنست همینگوی
    دمیان هرمان هسه
    النور و پارک رینبو راول
    Pulp بوکفسکی
    تیمارستان مدلین روو

دیدن دختر صد در صد
    مورد علاقه در صبح
    زیبای آوریل
    هاروکی موراکامی
    مرغ دریایی
    پاییز فصل آخر سال است نسیم مرعشی
    راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها داگلاس آدامز
    جاناتان، مرغ دریایی
    the catcher in the rye سلینجر
    کوری ژوزه ساراماگو
    جنگل وارونه سلینجر
    سه شنبه ها با موری میچ آلبوم
    کسانی که اوملاس را ترک کردند
    #1 ارسال شده در تاريخ 09-13-2015 در ساعت 02:06 AM

2. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,648
    دختر پرتقال ساده و جالب بود
    روون خوندمش و نسبتاً دوسش داشتم.
    #2 ارسال شده در تاريخ 05-29-2016 در ساعت 07:35 PM

3. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,648
    لازم شد خدمتکار و پروفسور هم اضافه کنم
    به طرز عجیبی دلنشینه و همون اول کاری منُ جذب خودش کرده!
    شخصیت پروفسور خیلی دوست داشتنیِ و واقعاً دلم میخواد هر چه زودتر تمومش کنم!
    #3 ارسال شده در تاريخ 03-12-2017 در ساعت 10:54 PM

4. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,648
    ورونیکا رو هم تموم کردم
    برام خیلی جذاب و دوست داشتنی بود و زاویه ی دید جالبش رو دوست داشتم

فعلاً عقاید یک دلقک رو شروع کردم
    به امید اینکه تا هفته ی آینده تموم شه
    #4 ارسال شده در تاريخ 07-24-2017 در ساعت 11:31 PM

5. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,648
    صبحانه در تیفانی
    مطمئن بودم که نضفه ولش میکنم ولی به طرز عجیبی به قدر کافی جذابیت داشت برام که تمومش کنم

برای N
    دوستش داشتم، چون دقیقاً چیزی بود که اون موقع به نیاز داشتم از چیزهایی که به نمایش گذاشت لذت بردم، یکسری "احساسات"..

طریقه ی بسمل شدن

همونجور بود که انتظارش رو داشتم

کافکا در کرانه رو دارم میخونم و دمیان بعدی تو لیسته، کسانی که اوملاس را ترک کردند، کوتاه و جذاب بود
    جاسوس از پائولو کوئیلو، جذاب بود واقعاً، پائولو کوئیلو بود
    دیگه یادم نیست چی خوندم
    خب همین خوبه دیگه

ویرایش نوشت:
    13 دلیل برای اینکه...
    این رو فوق العاده بود برام، تو دوره ی سختی که داشتم برام یه مرهم بود. یه حس اینکه من تنها نیستم و این چرندیات داشتم
    #5 ارسال شده در تاريخ 08-12-2018 در ساعت 03:17 AM

6. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,648
    یکسری کتاب ها رو هم گذاشتم تو لیست بازخوانی از مسخ شروع کردم هنوزم جذاب و گیج کننده بود
    #6 ارسال شده در تاريخ 08-12-2018 در ساعت 03:20 AM

7. A.N.A آواتار ها
    A.N.A

Queen of DreamRise
    Sep 2010
    کاخ وسنه
    2,648
    لیستم آپدیت شد... یه سری چیزهایی که یادم بود رو اضافه کردم
    شیطونه میگه بشینم کتاب هایی که قبلاً خوندم هم بیابم و اضافه کنم ولی هر سری با مشت محکمی میکوبم بر دهن شیطونه و میگم غلط کردی! کی حال داره

خلاصه...

دمیان روانی بود! واقعاً لذت بردم از خوندنش و دوستش داشتم! شدیداً رفته تو لیست مورد علاقه هام!

پیرمرد و دریا رو زندگی کردم!

قلعه حیوانات چندباره خونیش هم جذابه

النور و پارک... حلال نمیکنم اون موجودی که پیشنهادش داد. وقتم...

عامه پسند کتاب عجیبی بود! نیمه اول کتاب رسماً نمیگرفتم چی به چیه! ولی یهو از نیمه دوم کتاب همه چی جذاب شد! البته حل مسائل آبکی بود ولی دوست داشتم که چطور عادی ترین چیزها غیرعادی، و غیرعادی ترین چیزها عادی جلوه داده شده بود تو این کتاب

تیمارستان هم بد نبود. پتانسیلش رو تا حدی داشت ولی شخصیت پردازی فوق ضعیف بود و به عبارتی وجود نداشت. شخصیت ها هیچ سیر فکری و پیشرفتی نداشتن و فقط تصمیمات رو میگرفتن چون پلات داستان به این تصمیماتشون نیاز داشت. در کل از این نظر خیلی ضعیف بود و به نظرم عناصر دیگه ش هم انقدری قوی نبودن که این ضعف بزرگ رو بپوشونن. در نتیجه سراغ جلو دومش نخواهم رفت.

دیدن دختر صد در صد مورد علاقه در صبح زیبای آوریل کاملاً موراکامی طور، جذاب و میستری بود و طبق معمول زاویه دیدش به قضایا و فانتزی های ریز وارد شده به داستان ها رو دوست داشتم. در کل مجموع داستان کوتاه های جذابی بود با نثر جذاب

مرغ دریایی، نمایشنامه ی... متوسط رو به ضعیفی بود؟ یا شاید هم باب میل من نبود. در کل به زور تمومش کردم و هیچ تمایلی برای ادامه ش نداشتم.

پاییز فصل آخر سال است
    ، داستان قشنگ و غمگین خیلی از بخش هاش رو میشه به زندگی واقعی خیلی ها تعمیم داد. دوستش داشتم جذاب بود

راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها، واقعاً قشنگ بود و خیلی مسائل رو به صورت خیلی جذاب و شاید متفاوت بیان کرده بود و من واقعاً از خط به خطش لذت بردم. ساده و روون، پرمفهوم و قابل درک و جذاب. جز مورد علاقه هام

جاناتان، مرغ دریایی یه جور عرفانیت خاصی داشت؟ درکل از اون هاست که باید بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی تا درکش کنی، برای من سخته توصیفش کنم. ولی دوست داشتنی بود. قطعاً میتونی کتاب انگیزشی خوبی باشه؟اهم

ناطور دشت، کتابی بود تو مایه های کافکا در کرانه. اون هم داشت بخشی از زندگی یه پسر نوجوون و افکارش رو نشون میداد، ولی به نظرم تا حد خیلی خیلی زیادی با یه دیدگاه متفاوت که به نوبه ی خودش جذاب و تجربه ی جالبی بود. شاید خیلی از بخش هاش افکاری باشه که به ذهن همه مون خطور کرده.

کوری، میتوسنت عالی تر باشه ولی خب به نظرم شجاعانه یکسری حقایق کثیف رو بیان کرد و وقتی به آخرش رسید من دعا کردم کاش همسر دکتر میتونست کور بشه، به نظرم به اندازه کافی در سکوت خیلی چیزها دید و حالا وقتش بود از نابینایی ش در آرامش لذت ببره. یعنی اگه من جاش بودم همچین چیزی میخواستم احتمالاً! حیف که سرش رو آورد پایین و خیابون سر جاش بود

جنگل وارونه، کاملاً سلینجر طور بود تغییر فاز نویسنده برام جالب بود

سه شنبه ها با موری، این رو دوست دارم. چون در عین حال که کتابی با انرژی مثبت و نصایح جذاب و اتفاقات خوبه! بسته به دیدگاه آدم دقیقاً میتونه اثر معکوس داشته باشه هرچند اصلاً دوست ندارم به اون بخشش فکر کنم. در کل شخصیت موری خیلی آرامش دهنده بود و دیالوگ هایی زیبا و سبک بالی داشت که باعث شد بره جز موردعلاقه هام

و بگم چهار اثر از فلورانس رو خوندم... البته نتونستم کاملش کنم. این کتاب مزخرف به تمام معناست و ارزش یک ثانیه وقت و یه قرون پول رو هم نداره. به مرز تهوع رسوند من رو این کتاب انقدر چرت بود

پ.ن: وابستگیم به آپدیت نصفه و نیمه لیست اینجا برام جالبه احتمالاً راهیه تا باهاش هر از گاهی گذری به گذشته بندازم
    #7 ارسال شده در تاريخ 11-09-2019 در ساعت 04:07 AM