کاربران برچسب زده شده

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678
نمایش نتایج: از 71 به 73 از 73

موضوع: کاراگاهان گودلایفی

1. hamed 128 آواتار ها
    hamed 128
    مدیر انجمن داستان کوتاه
    Aug 2011
    363
    امتیازها
    5,474
    سطح
    21
    امتیازها: 5,474, سطح: 21
    تمام شدن سطح: 85%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 76
    فعالیت کل: 0%
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

کاراگاهان گودلایفی

سلام...
    چه اتفاقی افتاد؟ قاتل کیه؟ چی شد که اینجوری شد؟؟؟!
    سوالهای لذت بخشی که وقتی یه داستان کاراگاهی کوتاه رو می خونین،به ذهنتون می یاد...
    فکر کنم تاپیک لو رفت...خوب که چی اول آخرش باید لو می رفت دیگه...اصلا من پایه ی هیجان دادن به پست اول نیستم
    خیلی ساده اینکه اینجا یه داستان کوتاه کاراگاهی قرار می گیره و بچه ها معماش رو کشف می کنن...
    تا لذت حل جنایات رو در امنیت و بدون خطر کنده شدن سر رو درک کنیم...پس یه ذره بین دم دستتون بزارین البته نه برای سوزوندن کاغذ بلکه برای اینکه خطهای داستانو خوب بخونین و خطاش رو پیدا کنین

قوانین:
    1-خیلی مهم:شرکت کننده ها جواب ها رو به صورت پیام خصوصی ارسال می کنن
    2-تا قبل از گذاشتن داستان جدید،هر وقت خواستین می تونین شرکت کنین ولی فقط به کسایی که زودتر جوابو فرستادن امتیاز می دیم
    3-امتیازات تو پست پایینی قرار می گیره
    4-هر نوع پستی در اینجا محکوم به حذفه پس هیچی اینجا نزارین و اگه سوالی داشتین با پیام خصوصی بپرسین و راستی خودتون می دونین دیگه...اسپم اکیدا ممنوعه
    5-جواب هر معما قبل از گذاشتن داستان بعد گذاشته می شه
    6-احتیاجی نیست ثبت نام کنین...فقط جوابو بفرستین
    7-داستانها بر مبنای درجه سختیشون امتیاز گزاری میشن
    8-درجه ی سختی در هنگام اعلام پاسخ،معین می شود
    پ ن:این داستانا از کتابهای ولفگانگ اگه گذاشته می شه
    پ ن2:اگه کسی کتاباش رو داره و می تونه تو تایپ کمکم کنه یا اگه نسخه ی الکترونیکیش هست بهم خبر بدین
    پ ن3:نرین از رو کتاب جوابا رو پیدا کنین ها
    ممنون
    ویرایش توسط eimy : 12-14-2011 در ساعت 11:16 PM
    تشکرها Fatima, shahpotter, window boy, Shirin, julia, Arsham, abet km, Flora, eimy, Javid و20 دیگر از این پست تشکر کرده اند
    #1 ارسال شده در تاريخ 12-13-2011 در ساعت 11:24 PM

2. morteza979 آواتار ها
    morteza979
    مدیر انجمن ادبی
    Dec 2011
    1,231
    امتیازها
    11,370
    سطح
    32
    امتیازها: 11,370, سطح: 32
    تمام شدن سطح: 18%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 580
    فعالیت کل: 16.0%
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

ضارب جولیا

خب خب خب خب خب...
    بعد از مدت مدیدی بالاخره تصمیم گرفتم اینجا رو مجدداً راه اندازی کنم. حامد کجایی؟ لا اقل بیا نوبتی داستان بذاریم ؟!!
    لطفاً ،،، لطفاً ، قوانین تاپیک رو مطالعه کنید.
    پست زدن اکیداً ممنوع
    جواب هاتون رو فقط به صورت پیام خصوصی ، برای من بفرستید
    درباره امتیاز دهی هنوز تصمیم خاصی نگرفتم. اون سیستم امتیاز دهی قبلی دیگه منسوخ شده ( حامد جان شرمنده ، مجبورم تاپیک رو تحریف کنم)
    بازم می گم که تاکید کرده باشم : زدن پست برای جواب دادن به معما ، اکیداً ممنوع می باشد. ( باشد که رستگار شوید )

برای شروع با یه معمای ساده شروع می کنیم :

مردم زیادی وارد دادگاه شدند .
    جولیا هفته گذشته مورد سوء قصد واقع شده بود.
    قاضی از جولیا خواست که به جایگاه بیاید و اظهاراتش را بیان کند.جولیا کبودی سمت راست صورتش را به قاضی نشان داد. چیزی که وی اصلاً به خاطر نمی آورد ، مشخصات ضارب بود.
    جولیا : « داشتم به خانه بر می گشتم .احساس کردم یکی داره از پشت سر بهم نزدیک میشه. به محض بر گرداندن سرم ضربه ای به صورتم برخورد کرد. شدت ضربه باعث شد برای چند لحظه در نابینایی مطلق فرو برم.»
    مظنون اول سم بود. کارگر کارخانه ای که هر روز پس از کار برای برگشت به خانه ، از کنار منزل جولیا عبور می کند . مردی با قد بلند و هیکل درشت. زمانی که سم کوچکتر بود در خانه پدربزرگ جولیا به عنوان خدمتکار کار می کرد. در سن 6 سالگی بر اثر تصادف دست چپش مصدوم شد. هنوز هم به خوبی قادر به استفاده ازش نیست.در 9 سالگی هنگام بازدید از دودکش منزل پدر جولیا از پشت بام به زمین افتاد و هر دو پایش شکست. در 12 سالگی بر اثر تصادف یک هفته در کما بود .( ویرایش : این یارو فقط نمرده . یعنی غیر از مردن هربلایی که فکر کنید سرش اومده بـــــــــــد بــــــخت ). سم کودکی و نوجوانی سخت و پرحادثه ای رو سپری کرده.سم اظهار داشت که در زمان سوء قصد به جولیا ، وی در کارخانه مشغول به کار بوده است.
    مظنون بعدی برای بیان اظهاراتش به جایگاه آمد. باب زیر برگه اسمش را نوشت و آن را امضا کرد
    باب : « من اون بعد از ظهر داشتم به سمت خانه بر می گشتم که دیدم جولیا صدمه دیده. فوراً با اورژانش و سپس با پلیس تماس گرفتم و او را تا بیمارستان همراهی گرفتم . سپس برای تکمیل پرونده به اداره پلیس رفتم و هرچه را که می دانستم به آنها گفتم».
    قاضی چند دقیقه ای وقت تنفس اعلام کرد و پس از تشکیل مجدد جلسه نام مجرم را اعلام و حکم او را قرائت کرد.

نوبت شما : معلومه دیگه ، مجرم کیه و چرا ؟ ( فقط استدلال های صحیح جز برندگان محسوب میشن)
    مهلت پاسخ : تا ساعت 23:59 دوشنبه بیست و هفتم آذر

تشکرها haniyeh, Kumagawa, armaneiran, Shirin از این پست تشکر کرده اند
    #71 ارسال شده در تاريخ 12-07-2012 در ساعت 01:10 PM

3. morteza979 آواتار ها
    morteza979
    مدیر انجمن ادبی
    Dec 2011
    1,231
    امتیازها
    11,370
    سطح
    32
    امتیازها: 11,370, سطح: 32
    تمام شدن سطح: 18%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 580
    فعالیت کل: 16.0%
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    بسیار خب
    الوعده وفا
    همونطور که انتظار داشتم ، اکثر دوستان پاسخ صحیح دادند.
    سکانس اول :
    جولیا کبودی سمت راست صورتش را به قاضی نشان داد
    سکانس دوم :
    در سن 6 سالگی بر اثر تصادف دست چپش مصدوم شد. هنوز هم به خوبی قادر به استفاده ازش نیست
    خب با این حساب سم ِ پیچاره نمی تونسته بکوبه زیر چشم جولیا ، و با توجه به اینکه کلهم اجمعین دو مظنون بیشتر نداشتیم ، پس مجرم کسی نیست جز باب ...
    اما برندگان :
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] ( افشین خواب بودی این 10 روز ، قرار بود حد اکثر تا دیشب جواب بدید )
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید][مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

تاپیک مجدداً به باد فنا میره تا اواخر دی ماه. منم فعلاً نیستم که پاسخ اعتراضات رو بدم . یا ایها الذین که پاسخ درست دادید کلو وشربو و بیایید اونایی رو که ج درست ندادن قانع کنید ...
    در پناه خدا /.

تشکرها Shirin, Sesto, haniyeh, سفیرا, irina, Hodhod-sama, Levi Ackerman از این پست تشکر کرده اند
    #72 ارسال شده در تاريخ 12-18-2012 در ساعت 09:11 PM

4. portgas.d.ace آواتار ها
    portgas.d.ace
    Mar 2012
    گرندلاین-رافتل
    791
    امتیازها
    441
    سطح
    4
    امتیازها: 441, سطح: 4
    تمام شدن سطح: 91%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 9