کاربران برچسب زده شده

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54

موضوع: معبد بادها (شمشیر حقیقت) ترجمه بررسی و نقد (پایان کتاب)

1. asura آواتار ها
    asura
    مدیر ترجمه
    Aug 2011
    914
    امتیازها
    19,983
    سطح
    43
    امتیازها: 19,983, سطح: 43
    تمام شدن سطح: 15%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 767
    فعالیت کل: 42.0%
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 23 تاپیک

معبد بادها (شمشیر حقیقت) ترجمه بررسی و نقد (پایان کتاب)

معبد بادها (شمشیر حقیقت)
    نویسنده : تری گودکایند

شخصیت های اصلی داستان ریچارد سایفر، کیلان امنل و زدیکوس زول زوراندر جادوگر بدنبال راهی برای نجات دنیا هستند. این داستان در فضاهای قدیمی و جنگ با شمشیر و .... نوشته شده. رمان اول با نام قانون اول جادوگری توسط تری گودکایند در سال 1994 نوشته شد. از این کتاب تا کنون بیش از 25 میلیون نسخه به فروش رفته و به 20 زبان دنیا ترجمه شده. این رمان برای رده سنی جوانان نوشته شده و مطالعه ان به افراد زیر 16 سال توصیه نمیشود. همچنین از روی این مجموعه داستان سریالی به نام افسانه جستجوگر ساخته شده است.

این جلد وقایع را در ادامه جلد پیشین روایت می*کند و آنها را ادامه می*دهد. ریچارد و کیلان در آیدیندریل هستند. خواهران نور و بقیه گروه فرار کرده از قصر پیشگویان همراه با ارتش دیهارا به سر میبرند. اسقف اعظم آنالینا و ناتان و زد جادوگر اول نیز به ماجراجویی*های خود برمبنای پیشگویی ناتان ادامه می*دهند.

مجموعه شمشیر حقیقت
    [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

معبد بادها:

[مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]0

سلام
    خوب الان من کمی تا قسمتی احساس نوستالژی دارم! بالاخره این کتاب هم به پایان رسید.
    دو سالی شد. چه عمر زود می*گذره.
    اول لازمه یه تعداد تشکر کنم:

اولا باید از فاطمه تشکر کنم که در مورد این کتاب خیلی دردسر کشید و هر موقع مشکلی پیش می اومد من ناپدید می*شدم و کاربرا می*رفتن سراغش. دستش درد نکنه و خسته نباشه (ایشالا من رو میبخشه که این همه طول کشید)

دوما هادی که فروشگاه ما رو راه انداخت تا تونستیم این کتاب رو به صورت مناسبتری به شما عرضه بشه.

سوما از تمام کسانی که اوایل کار این کتاب با ما بودن و زحمت کشیدن مثل امیرعباس که کاور اولیه رو زد و المیرا که فصول اولیه رو ویرایش کرد تشکر می*کنم.

چهارما به قول خارجیا آخر ولی نه کم ارزشتر از تمام کسانی که در این مدت همراه ما بودن و از ما ناامید نشدن بالاخص اونایی که تاپیک ما رو زنده نگه داشتن مثل اردشیر (کا پکس) تشکر می*کنم. شاید اسم بقیه رو ندونم ولی از همتون ممنونم. بازم منتظر نظرات سازنده هستم. خواستین یه خرده فحاشی هم بابت دیر شدن بکنید اشکالی نداره.

کاور جدیدی هم توسط شیرین هم شهری عزیز داره زده میشه که همیشه زحمت کاورای ما می افته به دوشش. الرین آریماسین (دستش درد نکنه و خسته نباشه). ایشالا همیشه در زندگی موفق باشه.

و در آخر باز هم به خاطر تاخیرات از همه عذر میخوام و امیدوارم از کتاب لذت ببرید بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم.
    ویرایش توسط asura : 06-15-2017 در ساعت 03:09 PM
    Think of how stupid the average person is, and then realize half of them are stupider than that.
    در این درگه که گه گه کُه، کَه و کَه کُه شود ناگه مشو غِرَّه به امروزت که از فردا نِه ای آگه!

تشکرها haniyeh, Kalagh, Fatima, Pedi, aimar_x, Mr.Amir, k-pax, HeSaM, zareb, iman66 و13 دیگر از این پست تشکر کرده اند
    #1 ارسال شده در تاريخ 10-30-2013 در ساعت 11:47 PM

2. RAD13 آواتار ها
    RAD13
    Jul 2017
    16
    امتیازها
    1
    سطح
    1
    امتیازها: 1, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 1
    فعالیت کل: 0%
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    یه تشکر هم بکنیم از کسانی که شانزده فصل اول رو رایگان ترجمه کردن و بعد سایتشون پاک شد و فحش خوردن
    #51 ارسال شده در تاريخ 07-29-2017 در ساعت 05:41 AM

3. roohi.r80 آواتار ها
    roohi.r80
    Aug 2017
    3
    امتیازها
    1
    سطح
    1
    امتیازها: 1, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام من نمی تونم فصل های 17 به بالا رو خریداری کنم همش ارور میده لطفا راهنمایی کنید Notice: Error: Could not connect to database dreamris_store in /home/dreamris/public_html/store/system/database/mysql.php on line 15

Notice: Error: No database selected
    Error No: 1046
    SELECT * FROM oc_store WHERE REPLACE(`url`, 'www.', '') = 'http://dreamrise.ir/store/' in /home/dreamris/public_html/store/system/database/mysql.php on line 54
    تشکرها helii از این پست تشکر کرده اند
    #52 ارسال شده در تاريخ 08-22-2017 در ساعت 05:27 PM

4. helii آواتار ها
    helii
    Oct 2014
    ایران
    60
    امتیازها
    776
    سطح
    7
    امتیازها: 776, سطح: 7
    تمام شدن سطح: 13%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 174
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    برای منم ارور میده.نه فقط برای این کلا تو فروشگاه نمیره!!چطوری خریداری کنیم پس؟
    #53 ارسال شده در تاريخ 08-31-2017 در ساعت 03:24 AM

5. asura آواتار ها
    asura
    مدیر ترجمه
    Aug 2011
    914
    امتیازها
    19,983
    سطح
    43
    امتیازها: 19,983, سطح: 43
    تمام شدن سطح: 15%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 767
    فعالیت کل: 42.0%
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 23 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط helii [مهمانان عزیز خواش آمدید/کاربران عضو شده شما میتوانید قبل از پاسخ دادن لینک ها را ببینیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    برای منم ارور میده.نه فقط برای این کلا تو فروشگاه نمیره!!چطوری خریداری کنیم پس؟
    مشکل از سرور بود که با پیگیری بالاخره حل کردن.
    م
    Think of how stupid the average person is, and then realize half of them are stupider than that.
    در این درگه که گه گه کُه، کَه و کَه کُه شود ناگه مشو غِرَّه به امروزت که از فردا نِه ای آگه!

#54 ارسال شده در تاريخ 08-31-2017 در ساعت 05:55 PM

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456