خانه / تیم ترجمه / کمیک اسسینز کرید آکیلس – Assassin’s Creed Comics – Aquilus

کمیک اسسینز کرید آکیلس – Assassin’s Creed Comics – Aquilus

کمیک اسسینز کرید آکیلس

در این جلد از کمیک اسسینز کرید آکیلس می خوانیم:

بعد از فرار از ابسترگو به کمک لوسی، دزموند در نبرد علیه معبدی ها به اسسین ها ملحق می شود و قبول می کند برای رسیدن به اهداف فرقه، بار دیگر در خاطرات اجدادش کنکاش کند. به خاطر خیانت نمونه ی شماره 13 که به پیشرفت جایگاه دزموند در فرقه حسادت می کرد، اسسین ها مجبور به فرار از مخفیگاهشان می شوند و رُم را به مقصد مونتریجیونی ترک می کنند. در مسیر رسیدن به قلعه ی تاریخی اجدادش، دزموند بارها وارد انیموس می شود و خاطرات زندگی جدش آکیلس را مرور می کند که شهروندی از سرزمین روم باستان است و در تلاش برای مبارزه با گروهی ست که در آینده به نام شوالیه های معبد شناخته خواهند شد.
در طی این سفر به مونتریجیونی، اسسین ها بارها در دام معبدی های مسلح می افتند. دزموند حدس می زند که ممکن است در گروهشان خیانتکاری باشد که دیگر اسسین ها متوجه او نشده باشند. با استفاده از خاطرات آکیلس، دزموند متوجه دشمنی طولانی مدت خاندانش با خاندان یکی از اعضای تیم می شود. بعد از فراری سخت از یکی دیگر از دام های معبدی ها، دزموند خیانتکار را پیدا می کند و او را می کشد.
وقتی اسسین ها بالاخره به مونتریجیونی می رسند، دزموند متوجه می شود که لازم است مدت زیادی را در انیموس بگذراند. به خاطر ترکیب شخصیت اجدادش در انیموس با شخصیت خود دزموند، در نهایت ممکن است او “شخص دیگری” شود.
اما حتی اگر روح و شخصیتش را از دست بدهد به انیموس باز خواهد گشت. این بار چالش پیش روی او خیلی بزرگ است: کشف جایگاه ابزاری قدرتمند که در زمان اجدادش از خاندان او دزدیده شده است.

جلد اول:

کلیک کنید

لینک خرید این جلد از فروشگاه:

کلیک کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*